Austria, 3 krajcary, 1643

Austria, 3 krajcary, 1643

Austria, 3 krajcary, 1643

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:11:12
128540
Opis: Austria - arcyksiążę Ferdynand Karol 1632-1662, 3 krajcary, 1643, Hall
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: M.-T. jak 517

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 222

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  55 zł
4)  50 zł
5)  46 zł
6)  24 zł