Śląsk, 3 krajcary, 1753/B

Śląsk, 3 krajcary, 1753/B

Śląsk, 3 krajcary, 1753/B

Cena wylicytowana: 55 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 22:08:08
128541
Opis: Śląsk - Śląsk pod panowaniem pruskim - Fryderyk II 1740-1786, 3 krajcary, 1753/B, Wrocław
Stan zachowania: II-/III+, Extremely Fine / Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: F.u.S. 1018, Olding 304.b, Schrötter 1493

Cena końcowa: 55 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 463

1)  55 zł
2)  50 zł