Polska, 2 złote, 1933
Polska, 2 złote, 1933
Cena wylicytowana: 85 zł
128692
Opis: |
Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1933, Warszawa, głowa kobiety |
Stan zachowania: |
I-, About Uncirculated |
Dodatkowe informacje: |
patyna |
Parchimowicz 110b |
Cena końcowa: 85 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 274
1) 85 zł
2) 80 zł
min |