Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Polska, trojak, 1596

Cena wylicytowana: 185 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 21:28:39
128583
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Ryga, trojak, 1596, Ryga, z końcówką LI x
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładny
Literatura: Iger R.96.1.e, Gerbaszewski 15

Cena końcowa: 185 zł
Cena wywoławcza: 110 zł
Cena szacunkowa: 180 zł
Ilość odsłon: 390

1)  185 zł
2)  180 zł
3)  170 zł
4)  160 zł
5)  155 zł
6)  150 zł
7)  145 zł
8)  125 zł
9)  120 zł
10)  115 zł
11)  110 zł