Polska, szeląg, 1532

Polska, szeląg, 1532

Polska, szeląg, 1532

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 21:02:12
128472
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - miasto Elbląg, szeląg, 1532, Elbląg
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 419

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł