Pomorze Zachodnie, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)

Cena wylicytowana: 155 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 20:56:50
128153
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.23 g
Literatura: Dbg. 273

Cena końcowa: 155 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 506

1)  155 zł
2)  155 zł
3)  140 zł
4)  120 zł
5)  75 zł