Pomorze Zachodnie, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)

Cena wylicytowana: 200 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 20:56:27
128154
Opis: Pomorze Zachodnie - Strzałów- miasto, szeląg, bez daty (XIV/XV w.)
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 1.25 g
Literatura: Dbg. 273

Cena końcowa: 200 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 334

1)  200 zł
2)  195 zł
3)  175 zł
4)  135 zł
5)  120 zł
6)  110 zł
7)  85 zł
8)  75 zł