Cesarstwo Rzymskie, tetradrachma bilonowa (AE-26)
Zakończenie: 28-07-2016 20:35:22
128489
Opis: | Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, tetradrachma bilonowa (AE-26), Markianopolis, Aw: Głowa w wieńcu w prawo, wokoło napis, Rw: Stojąca Hera trzymająca włócznię i paterę, wokoło napis |
Stan zachowania: | III-, Nearly Very Five |
Dodatkowe informacje: | brąz 12.47 g, zielona patyna |
Literatura: | Varbanov 1452 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 429