Cesarstwo Rzymskie, tetradrachma bilonowa (AE-26)

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 20:35:22
128489
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Heliogabal 218-222, tetradrachma bilonowa (AE-26), Markianopolis, Aw: Głowa w wieńcu w prawo, wokoło napis, Rw: Stojąca Hera trzymająca włócznię i paterę, wokoło napis
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: brąz 12.47 g, zielona patyna
Literatura: Varbanov 1452

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 429

1)  65 zł
2)  60 zł