Polska, grosz miedziany, 1767

Polska, grosz miedziany, 1767

Polska, grosz miedziany, 1767

Cena wylicytowana: 50 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 21:32:06
126707
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1767, Kraków, odmiana z dużą literą G pod tarczą herbową, monogram z zawiniętym górnym ogonkiem litery R, napisy w otoku grubymi literami
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemno-zielonkawa patyna
Literatura: Plage-miedź 101

Cena końcowa: 50 zł
Cena wywoławcza: 24 zł
Cena szacunkowa: 40 zł
Ilość odsłon: 186

1)  50 zł
2)  48 zł
3)  30 zł