Polska, grosz miedziany, 1767

Polska, grosz miedziany, 1767

Polska, grosz miedziany, 1767

Cena wylicytowana: 32 zł
Aukcja zakończyła się 28-07-2016 21:31:43
126706
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1767, Warszawa, z napisem GROSSUS, odmiana z małą literą g pod tarczą herbową, monogram gruby, korona wysoka, po dwie jagódki zewnątrz wieńca i po jednej wewnątrz
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage-miedź 92

Cena końcowa: 32 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 210

1)  32 zł
2)  30 zł
3)  30 zł
4)  18 zł