Niemcy, denar, 2. połowa XIII w.

Cena wylicytowana: 80 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 21:32:06
127737
Opis: Niemcy - Brandenburgia - Otto V 1267-1298, denar, 2. połowa XIII w., mennica Spandau, Siedzący margrabia, nad nim łukiem OTTO / Hełm rycerski z pióropuszem w prawo, OTTO
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 14 mm, 0.62 g, gięty
Literatura: Bahrf. 226, Dbg 140

Cena końcowa: 80 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 553

1)  80 zł
2)  75 zł
3)  70 zł
4)  50 zł
5)  48 zł