Polska, 1 rubel srebrem, 1847

Polska, 1 rubel srebrem, 1847

Polska, 1 rubel srebrem, 1847

Cena wylicytowana: 2 200 zł
Aukcja zakończyła się 21-07-2016 20:44:34
128372
Opis: Polska - Zabór rosyjski 1831-1864, 1 rubel srebrem, 1847, podpisy J. Tymowski i M. Engelhardt, nieczytelna seria, numeracja 2345316
Stan zachowania: VII, Fair
Dodatkowe informacje: mocno porwane, duże ubytki, posklejany
Literatura: Lucow 148 (R6), Miłczak A29ab

Cena końcowa: 2 200 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 1027

1)  2 200 zł
2)  2 100 zł
3)  2 100 zł
4)  1 200 zł
5)  1 150 zł
6)  600 zł