Prusy Książęce 1525-1657, ort, 1624

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 22:30:45
128117
Opis: Prusy Książęce 1525-1657 - Jerzy Wilhelm 1619-1640, ort, 1624, Królewiec, popirsie w płaszczu elektorskim i mitrze książęcej, znaki mennicze na awersie i rewersie
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, ładnie zachowany
Literatura: Shatalin GW 24-2, Olding 41.b

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 245

1)  230 zł
2)  220 zł