Polska, ternar, 1619

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, ternar, 1619

Polska, ternar, 1619

Cena wylicytowana: 390 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:45:31
127658
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, ternar, 1619, Kraków
Stan zachowania: I-/II+, Nearly Uncirculated
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, piękny
Literatura: Kop. 585 (R1)

Cena końcowa: 390 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 464

1)  390 zł
2)  380 zł
3)  280 zł
4)  150 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł