Polska, trojak, 1600

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1600

Polska, trojak, 1600

Cena wylicytowana: 125 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:33:38
127621
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1600, Wschowa, z literą F przy Orle
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje:
Literatura: Iger W.00.1.b

Cena końcowa: 125 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 201

1)  125 zł
2)  120 zł
3)  110 zł
4)  80 zł