Polska, trojak, 1599

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, trojak, 1599

Polska, trojak, 1599

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:33:15
127620
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, trojak, 1599, Wschowa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Iger W.99.1.a

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 151

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  105 zł