Polska, półgrosz, 1525

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Polska, półgrosz, 1525

Polska, półgrosz, 1525

Cena wylicytowana: 60 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 21:06:25
127578
Opis: Polska - Zygmunt I Stary 1506-1548 - monety litewskie, półgrosz, 1525, Wilno
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki rocznik
Literatura: Ivanauskas'09 1S320-10 (RR), Kop. 3173 (R2), Tyszkiewicz 3 mk

Cena końcowa: 60 zł
Cena wywoławcza: 46 zł
Cena szacunkowa: 75 zł
Ilość odsłon: 546

1)  60 zł
2)  55 zł