Niemcy, denar krzyżowy typu I, X w.

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy

Cena wylicytowana: 230 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 20:52:37
124929
Opis: Niemcy - Saksonia - anonimowi biskupi sascy, denar krzyżowy typu I, X w., Ślad świątyni o podwójnym dachu i 4 kolumnach / Krzyż gruby otoczony klinami
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 20 mm, 1.38 g, gięty, resztki grynszpanu
Literatura: Kluge 50, Dbg 1329, CNP 375

Cena końcowa: 230 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 185

1)  230 zł
2)  220 zł
3)  200 zł
4)  165 zł
5)  120 zł