Niemcy, denar, X / XI w.

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Niemcy, denar, X / XI w.

Niemcy, denar, X / XI w.

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 20:41:30
127248
Opis: Niemcy - Frankonia - Moguncja / Spira / Wormacja, denar, X / XI w., Kapliczka z krzyżem kawalerskim wewnątrz / Krzyż z kulkami w kątach
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 0.88 g, 18 mm

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 153

1)  65 zł
2)  60 zł