Niderlandy, anonimowy denar, połowa XI w.

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy

Cena wylicytowana: 130 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 20:32:18
127735
Opis: Niderlandy - Aachen, anonimowy denar, połowa XI w., Popiersie Karola Wielkiego trzy-czwarte w lewo, KAER[L RE]X / Orzeł w prawo, IOHANNE[S]
Stan zachowania: IV, Fine
Dodatkowe informacje: srebro 19 mm, 0.59 g, gięty, częściwo wykruszony
Literatura: Ilisch II 50.19, Dbg 1848

Cena końcowa: 130 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 411

1)  130 zł
2)  125 zł
3)  105 zł
4)  75 zł