Czechy, grosz praski

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja monet Zygmunta III Wazy
Czechy, grosz praski

Czechy, grosz praski

Cena wylicytowana: 140 zł
Aukcja zakończyła się 14-07-2016 20:30:46
127166
Opis: Czechy - Jan I Luksemburski 1310-1346, grosz praski, Aw: Korona i napis w podwójnym otoku; Rw: Lew kroczący w lewo i napis w otoku
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: miejscowa patyna
Literatura: Castelin 8

Cena końcowa: 140 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 634

1)  140 zł
2)  135 zł
3)  125 zł
4)  80 zł
5)  75 zł