Polska, szóstak, 1599

Monety średniowieczne i Polskie, kolekcja groszy Poniatowskiego
Polska, szóstak, 1599

Polska, szóstak, 1599

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 30-06-2016 21:17:32
127432
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - monety koronne, szóstak, 1599, Malbork, odmiana z dużą głową króla
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Kop. 1245 (R1)

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1175

1)  620 zł
2)  600 zł
3)  500 zł
4)  400 zł
5)  380 zł
6)  320 zł
7)  300 zł
8)  180 zł
9)  170 zł
10)  160 zł
11)  150 zł
12)  105 zł
13)  75 zł