Polska, grosz miedziany, 1790 EB

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, monety złote, polskie, śląskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 120 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2016 21:49:21
127191
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, grosz miedziany, 1790 EB, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, ale bardzo wyraźny
Literatura: Plage-miedź 178

Cena końcowa: 120 zł
Cena wywoławcza: 36 zł
Cena szacunkowa: 60 zł
Ilość odsłon: 414

1)  120 zł
2)  115 zł
3)  110 zł
4)  90 zł
5)  90 zł
6)  75 zł
7)  70 zł
8)  44 zł
9)  40 zł