Polska, szóstak, 1660 TLB

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, monety złote, polskie, śląskie i zagraniczne
Polska, szóstak, 1660 TLB

Polska, szóstak, 1660 TLB

Cena wylicytowana: 820 zł
Aukcja zakończyła się 23-06-2016 21:46:17
127188
Opis: Polska - Jan II Kazimierz Waza 1649-1668 - monety koronne, szóstak, 1660 TLB, Kraków, na awersie obwódka i herb Ślepowron bez obwódki
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, bardzo ładny
Literatura: Kop. 1621 (R)

Cena końcowa: 820 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 1434

1)  820 zł
2)  800 zł
3)  720 zł
4)  520 zł
5)  370 zł
6)  360 zł
7)  350 zł
8)  280 zł
9)  250 zł
10)  230 zł
11)  160 zł
12)  150 zł
13)  100 zł
14)  60 zł