Polska, 200 złotych, 1980

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 200 złotych, 1980

Polska, 200 złotych, 1980

Cena wylicytowana: 540 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:23:28
126903
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety próbne, 200 złotych, 1980, Warszawa, Bolesław I Chrobry /półpostać/ PRÓBA NIKIEL
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: wypukły napis próba, nikiel, patyna, nakład 500 sztuk
Literatura: Parchimowicz P431b

Cena końcowa: 540 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 128

1)  540 zł
2)  520 zł
3)  420 zł
4)  400 zł
5)  310 zł
6)  300 zł