Polska, 200 złotych, 1974

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 200 złotych, 1974

Polska, 200 złotych, 1974

Cena wylicytowana: 145 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 22:08:54
126368
Opis: Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 200 złotych, 1974, Warszawa, XXX LAT PRL - pierwsze uderzenie stempla /lustrzane/
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: srebro 14.15 g, subtelna patyna, wspaniały blask menniczy
Literatura: Parchimowicz 304b

Cena końcowa: 145 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 336

1)  145 zł
2)  140 zł
3)  100 zł
4)  70 zł
5)  55 zł