Polska, 10 złotych, 1966
Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 10 złotych, 1966
Cena wylicytowana: 70 zł
126366
Opis: |
Polska - Polska Rzeczpospolita Ludowa 1952-1989 - monety obiegowe i kolekcjonerskie, 10 złotych, 1966, Warszawa, VII wieków Warszawy - Kolumna Zygmunta /"mała kolumna"/ |
Stan zachowania: |
II, Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: |
patyna, ładne |
Parchimowicz 230 |
Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 211
1) 70 zł
2) 65 zł
3) 60 zł
4) 50 zł
min |