Polska, 2 złote, 1925 "kropka po dacie"

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, 2 złote, 1925

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 21:55:06
126346
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 2 złote, 1925 "kropka po dacie", Londyn, popiersie kobiety z kłosami
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: subtelna patyna, ładnie zachowane
Literatura: Parchimowicz 109d

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 121

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  190 zł
4)  160 zł
5)  130 zł
6)  125 zł
7)  120 zł