Polska, półgrosz, 1557

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne
Polska, półgrosz, 1557

Polska, półgrosz, 1557

Cena wylicytowana: 330 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 21:09:06
126780
Opis: Polska - Zygmunt II August 1545-1572 - monety litewskie, półgrosz, 1557, Wilno, końcówki LI/LITVA zakończone koniczynką, na rewersie litery N odwrócone o 180 stopni
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, rzadki i ładnie zachowany
Literatura: Cesnulis-Ivanauskas 4SA229-52 (RR)

Cena końcowa: 330 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 148

1)  330 zł
2)  320 zł
3)  270 zł
4)  220 zł
5)  85 zł
6)  80 zł