Niemcy, naśladownictwo denara bawarskiego z X w.

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 95 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 20:44:57
124908
Opis: Niemcy, naśladownictwo denara bawarskiego z X w., Krzyż z kulkami w kątach / Dach kaplicy, pod nią napis
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 18 mm, 1.07 g, gięty, resztki grynszpanu

Cena końcowa: 95 zł
Cena wywoławcza: 48 zł
Cena szacunkowa: 80 zł
Ilość odsłon: 192

1)  95 zł
2)  90 zł
3)  60 zł