Cesarstwo Rzymskie, denar, 114-117

Monety antyczne, średniowieczne, monety Polskie i zagraniczne

Cena wylicytowana: 135 zł
Aukcja zakończyła się 16-06-2016 20:36:31
200877
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Trajan 98-117, denar, 114-117, Rzym, Aw: Głowa cesarza w prawo i napis IMP CAES NER TRAIAN OPTIM AVG GERM DAC, Rw: Stojąca Providentia trzymająca berło, po bokach napis PRO-VID, u jej stóp glob, w około napis PARTHICO P M TR - P COS VI P P S P Q R
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 3.07 g, patyna
Literatura: RIC 361

Cena końcowa: 135 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 120 zł
Ilość odsłon: 1444

1)  135 zł
2)  130 zł
3)  120 zł
4)  115 zł
5)  80 zł