Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB

Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB

Cena wylicytowana: 65 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:33:03
125991
Opis: Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 3 krajcary, 1669 CB, Brzeg
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: E.-M. 242, F.u.S. 1931

Cena końcowa: 65 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235

1)  65 zł
2)  60 zł