Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB
Zakończenie: 26-05-2016 22:33:03
Śląsk, 3 krajcary, 1669 CB
125991
Opis: | Śląsk - księstwo legnicko-brzesko-wołowskie - Krystian Wołowski 1639-1673, 3 krajcary, 1669 CB, Brzeg |
Stan zachowania: | II-, Nearly Extremely Fine |
Dodatkowe informacje: | ciemna patyna |
Literatura: | E.-M. 242, F.u.S. 1931 |
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 235