Polska, 10 złotych, 1936

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, 10 złotych, 1936

Polska, 10 złotych, 1936

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:19:38
125730
Opis: Polska - II Rzeczpospolita Polska 1918-1939, 10 złotych, 1936, Warszawa, Józef Piłsudski
Stan zachowania: I-, About Uncirculated
Dodatkowe informacje: delikatna patyna, piękne
Literatura: Parchimowicz 124c

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 90 zł
Cena szacunkowa: 150 zł
Ilość odsłon: 311

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  170 zł
4)  155 zł
5)  95 zł
6)  90 zł