Polska, połuszka, 1861

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, połuszka, 1861

Polska, połuszka, 1861

Cena wylicytowana: 290 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:18:52
125899
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Aleksander II 1855-1881, połuszka, 1861, Warszawa
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna, rzadka
Literatura: Plage 537, Bitkin 497

Cena końcowa: 290 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 306

1)  290 zł
2)  280 zł
3)  200 zł
4)  170 zł
5)  95 zł
6)  70 zł
7)  65 zł