Polska, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 M-W

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:18:29
125724
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 15 kopiejek = 1 złoty, 1839 M-W, Warszawa, kropka po dacie
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Bitkin 1172, Plage 412

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 198

1)  220 zł
2)  210 zł
3)  200 zł
4)  135 zł
5)  120 zł