Polska, 10 groszy, 1835

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, 10 groszy, 1835

Polska, 10 groszy, 1835

Cena wylicytowana: 400 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:16:34
125923
Opis: Polska - Wolne Miasto Kraków 1835, 10 groszy, 1835, Wiedeń
Stan zachowania: II-, Nearly Extremely Fine
Dodatkowe informacje: patyna, dość ładnie zachowane
Literatura: Bitkin 2, Plage 295

Cena końcowa: 400 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 218

1)  400 zł
2)  390 zł
3)  350 zł
4)  330 zł
5)  320 zł
6)  310 zł