Polska, złotówka, 1766 FS

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, złotówka, 1766 FS

Polska, złotówka, 1766 FS

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 22:07:45
125719
Opis: Polska - Stanisław August Poniatowski 1764-1795 - monety koronne, złotówka, 1766 FS, Warszawa, duże Orły i Pogonie, gruby wieniec
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: patyna
Literatura: Plage 273, Berezowski 1.25 zł

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 120 zł
Cena szacunkowa: 200 zł
Ilość odsłon: 202

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  350 zł
4)  270 zł
5)  150 zł
6)  140 zł
7)  120 zł