Polska, ort, 1625

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie
Polska, ort, 1625

Polska, ort, 1625

Cena wylicytowana: 380 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 21:55:52
125865
Opis: Polska - Zygmunt III Waza 1587-1632 - miasto Gdańsk, ort, 1625, Gdańsk, na awersie z końcówką legendy PR
Stan zachowania: II+, Choice Extremely Fine
Dodatkowe informacje: ładna patyna, piękny
Literatura: Shatalin GD25b-3

Cena końcowa: 380 zł
Cena wywoławcza: 360 zł
Cena szacunkowa: 600 zł
Ilość odsłon: 159

1)  380 zł
2)  370 zł
3)  360 zł