wydawnictwa polskie, Janusz Parchmowicz, Mariusz Brzeziński - Monety Stefana Batorego, króla Po..

Banknoty z kolekcji Lucow, banknoty Polskie, zastępcze, monety polskie

Cena wylicytowana: 210 zł
Aukcja zakończyła się 26-05-2016 21:34:01
124427
Opis: wydawnictwa polskie, Janusz Parchmowicz, Mariusz Brzeziński - Monety Stefana Batorego, króla Polski 1576-1586, Szczecn 2014
Stan zachowania: I, Uncirculated
Dodatkowe informacje: 454 strony formatu A4, oprawa twarda, lakierowana

Cena końcowa: 210 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 483

1)  210 zł
2)  200 zł
3)  200 zł
4)  180 zł