Niderlandy, talar (Nederlandse Rijksdaalder), 1623

Cena wylicytowana: 250 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 22:33:03
122472
Opis: Niderlandy - Fryzja Zachodnia, talar (Nederlandse Rijksdaalder), 1623
Stan zachowania: IV+, Choice Fine
Dodatkowe informacje: srebro 28 g, ciemna patyna
Literatura: Delmonte 940, Verk. 64.3, Purmer Wf26

Cena końcowa: 250 zł
Cena wywoławcza: 75 zł
Cena szacunkowa: 125 zł
Ilość odsłon: 146

1)  250 zł
2)  240 zł
3)  200 zł
4)  120 zł
5)  85 zł
6)  75 zł