Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Polska, puło ruskie

Cena wylicytowana: 660 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 21:15:14
124661
Opis: Polska - Władysław Opolczyk 1371-1379, puło ruskie, Lwów, Aw: Litera W w rozecie, w polu małe rozetki złożone z kółek, Rw: Korona królewska
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: H-Cz.5633 (R4), Gum.H. 399

Cena końcowa: 660 zł
Cena wywoławcza: 240 zł
Cena szacunkowa: 400 zł
Ilość odsłon: 480

1)  660 zł
2)  640 zł
3)  440 zł
4)  400 zł
5)  250 zł