Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 105 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 21:13:42
124345
Opis: Zakon Krzyżacki - Jan von Tiefen 1489-1497, szeląg, Aw: Tarcza wielkiego mistrza i napis w otoku MAGIS-IOH..., Rw: Tarcza zakonna i napis w otoku
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.24 g, ciemna patyna
Literatura: Neumann 31, Voss. §99

Cena końcowa: 105 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 140

1)  105 zł
2)  100 zł
3)  75 zł