Cesarstwo Rzymskie, follis, 364-367

Cena wylicytowana: 22 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 20:44:34
124604
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Walentynian I 364-375, follis, 364-367, Akwilea (Aquileia), Aw: Popiersie w prawo, D N VALENTINIANVS P F AVG, Rw: Cesarz z labarum i Wiktorią na globie stojący w prawo, RESTITVTOR REIP, w odcinku SMAQ
Stan zachowania: III+, Good Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 3.04 g, zielona patyna, lekko wykruszony, nieco rzadszy
Literatura: RIC 8a

Cena końcowa: 22 zł
Cena wywoławcza: 18 zł
Cena szacunkowa: 30 zł
Ilość odsłon: 142

1)  22 zł
2)  20 zł
3)  18 zł