Cesarstwo Rzymskie, brąz, 361-363

Cena wylicytowana: 75 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 20:44:11
124581
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Julian II Apostata 360-363, brąz, 361-363, Sirmium, Aw: Popiersie w prawo, D N FL CL IVLIANVS P F AVG, Rw: W wieńcu VOT X MVLT XX, w odcinku ASIRM
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.23 g, zielona patyna
Literatura: RIC 108

Cena końcowa: 75 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 234

1)  75 zł
2)  70 zł
3)  65 zł