Cesarstwo Rzymskie, follis, 348-350

Cena wylicytowana: 34 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 20:43:48
124592
Opis: Cesarstwo Rzymskie - Konstans 337-350, follis, 348-350, Siscia, Aw: Głowa w prawo, D N CONSTANS P F AVG; Rw: Cesarz trzymający Wiktorię na globie i berło, stojący na galerze sterowanej przez Wiktorię, FEL TEMP REPARATIO, w odcinku ΩSIST
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: brąz 2.32 g, zielona patyna
Literatura: RIC 241

Cena końcowa: 34 zł
Cena wywoławcza: 30 zł
Cena szacunkowa: 50 zł
Ilość odsłon: 253

1)  34 zł
2)  32 zł
3)  30 zł