Grecja i posthellenistyczne, brąz II w pne

Cena wylicytowana: 220 zł
Aukcja zakończyła się 05-05-2016 20:33:04
120159
Opis: Grecja i posthellenistyczne - Hiszpania - Castulo, brąz II w pne, Aw: Głowa młodzieńca w diademie w prawo; Rw: Sfinks kroczący w prawo, w odcinku napis iberyjski
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: brąz 22.73 g, patyna
Literatura: SNG Cop. 211

Cena końcowa: 220 zł
Cena wywoławcza: 180 zł
Cena szacunkowa: 300 zł
Ilość odsłon: 348

1)  220 zł
2)  210 zł