Polska, medal z 1826 roku nieznanego autora wybity z okacji śmierci Aleksandra I

Cena wylicytowana: 780 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 22:43:47
124395
Opis: Polska - Mikołaj I 1825-1855, medal z 1826 roku nieznanego autora wybity z okacji śmierci Aleksandra I, Aw: Popiersie w wieńcu w prawo, nad nim gwiazda, ALEXANDER I WSKRZESICIEL KROLES POLSK 1815; Rw: W wieńcu laurowym DOBROCZYŃCĘ / SWOIEGO / OPŁAKUIĄCA / POLSKA / 1826
Stan zachowania: III, Very Fine
Dodatkowe informacje: srebro 40 mm 31.37 g, drobne uszkodzenia obrzeża
Literatura: H-Cz. 3598, Diakov 445.1 (R1)

Cena końcowa: 780 zł
Cena wywoławcza: 300 zł
Cena szacunkowa: 500 zł
Ilość odsłon: 467

1)  780 zł
2)  760 zł
3)  560 zł
4)  540 zł
5)  350 zł
6)  330 zł
7)  320 zł
8)  310 zł
9)  300 zł