Polska, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1837 M-W

Cena wylicytowana: 900 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 22:13:07
124394
Opis: Polska - Zabór rosyjski - Mikołaj I 1825-1855, 1 1/2 rubla = 10 złotych, 1837 M-W, Warszawa, duże cyfry daty
Stan zachowania: III/III+, About Good Very Fine
Dodatkowe informacje: ciemna patyna
Literatura: Plage 333, Bitkin 1133

Cena końcowa: 900 zł
Cena wywoławcza: 450 zł
Cena szacunkowa: 750 zł
Ilość odsłon: 264

1)  900 zł
2)  880 zł
3)  860 zł
4)  700 zł
5)  660 zł
6)  600 zł
7)  480 zł
8)  460 zł