Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Polska, brakteat, XIII w.

Cena wylicytowana: 620 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:55:52
124291
Opis: Polska - Władca nieokreślony z XIII-XIV wieku, brakteat, XIII w., Krzyż z poprzeczkami, pod nim półksiężyc
Stan zachowania: II, Extremely Fine
Dodatkowe informacje: srebro 17-18 mm, 0.20 g, egzemplarz z aukcji PDA 15:83
Literatura: Wieleń 16, Radzanowo 5, Kop. 305a

Cena końcowa: 620 zł
Cena wywoławcza: 480 zł
Cena szacunkowa: 800 zł
Ilość odsłon: 151

1)  620 zł
2)  600 zł