Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Zakon Krzyżacki, szeląg

Cena wylicytowana: 70 zł
Aukcja zakończyła się 28-04-2016 21:45:08
124348
Opis: Zakon Krzyżacki - Marcin Truchsess von Wetzhausen 1477-1489, szeląg, odmiana z listkiem (?) nad tarczą zakonną
Stan zachowania: III-, Nearly Very Five
Dodatkowe informacje: srebro 1.21 g, niedobity, ciemna patyna
Literatura: Neumann 30.b, Voss. §97

Cena końcowa: 70 zł
Cena wywoławcza: 60 zł
Cena szacunkowa: 100 zł
Ilość odsłon: 105

1)  70 zł
2)  65 zł
3)  60 zł